| anonim_4396 a întrebat:

Poate să mă ajute și pe mine cineva cu o traducere în franceză, cineva care știe, nu care folosește google translate? Am făcut o compunere și vreau să văd dacă e bine

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar TPU interzice efectuarea temelor scolare pe acest forum.
Pune mana si corecteazati-o singur, asa cum te pricepi.

| SingleForOne a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu a cerut rezolvarea temelor, ci dacă este cineva dispus și cunoscător despre subiectul în sine, iar rezolvarea se va face în privat. Deci, nu încalcă regulamentul. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru SingleForOne):

De fapt, sunt teme scolare, unde cere sa fie ajutat, ceea ce TPU nu permite.

| SingleForOne a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu pe platforma publică TPU, adică să posteze aici întreaga creație, și cineva să o rezolve.winking Tocmai asta TPU nu permite, restul se poate rezolva în privat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SingleForOne):

Tu tot nu pricepi, nu?
Este INTERZIS sa AJUTI la teme pe cineva de pe acest forum.
Temele scolare sunt unica responsabilitate a unui elev si noi nu avem voie sa-l privam de asta, epntru ca nu-l ajutam facandu-i temele, dimpotriva.
Da-i pace, sa puna mana sa invete ca sa-si gaseasca singur greselile si sa se corecteze, fiindca numai asa va invata.

| Catrice a răspuns:

Pai da sa vada și ochii mei, maica.