| Iremc29 a întrebat:

Recent notele mele au inceput sa scada la scoala, stie careva vreun site gratis de pe care pot lua unele lectii pe care nu le inteleg?

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Doar brainly te poate ajuta. Dar problema e ca nu poti lua efectiv lectii, nimeni nu sta sa explice dar si daca sa zicem ar sta vreo 2 persoqne sa iti explice ce nu stii, ar fi pareri diferite si probabil te-ai incurca si mai rau.

Ca si sfat, as zice sa iei ore in particular cu un profesor de la materia pe care nu o stii si el te va ajuta. Este contra cost ce-i drept dar toate astea poate te vor ajuta odata in viata. Si nu e ineaparat sa te "abonezi" la proful respectiv si sa mergi regulat la el poti sa ii ceri doar o singura sedinta pe care i-o platesti asta nu poate costa mai mult de 40 de lei. Si chiar daca mergi la un profesor mai ieftin, tot la fel explica..pentru ca sunt chestii pe care nu ai cum altcumva sa le explici.

Bafa!