| jackie12345 a întrebat:

Se apropie bacul in iunie...
Cât de greu este bacul la Biologie la profilul Tehnologic?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La profilul tehnologic, nu se da BAC la biologie, dar se da la romana, mate si fizica sau mecanica.

| jackie12345 explică (pentru Violleta2022):

Sunt la protecția mediului
Dau din mate, română, limba materna și biologie/chimie (eu bio)
Fizica nu am făcut din clasa a 10a

| Violleta2022 a răspuns (pentru jackie12345):

Succes al examen!

| Frank51 a răspuns:

Mie mi s-a parut cel mai simplu examen, asta prin 2015. Am luat 8.15 si nu m-am straduit deloc.

| jackie12345 explică (pentru Frank51):

Ai învățat mult?

| Frank51 a răspuns (pentru jackie12345):

Nu, daca invatam luam 10. Am citit si stiam sa fac ala cu sangele, repet, nu m-am straduit deloc.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Frank51):

8.15 e un rezultat destul de slab, probabil te-a tras mult in spate la admitere.

| Frank51 a răspuns (pentru Cosmin86):

Din pacate da, am intrat la muchie de cutit la buget.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Frank51):

Important e ca ai intrat.

| WhiteLife a răspuns:

La bio poți să alegi botanica sau anatomie. Anatomia e mult mai grea și mai multă, botanica e chiar ușoară. Citește de pe acum manualul de a 10-a și va fi bine. Eu am dat bio de la mate-info.