| 20thoughts a întrebat:

Stie cineva in aproximativ cat timp vine o diploma de IELTS? Eu sunt programata pe 7 martie pentru el, iar prin luna mai ar trebui deja sa ma inscriu pentru facultate, insa nu sunt sigura daca ajunge pana atunci. Daca nu ajunge, oare pot prezenta atestatul cu reusita in locul diplomei cand trimit dosarul pentru facultate? Multumesc!

1 răspuns:
| bmerry a răspuns:

Rezultatele vin după doua săptămâni. Dacă nu Primești diploma in timp util, poți prezenta orice dovada a susținerii și a reușitei examenului la înscriere, urmând sa o înlocuiești cu originalul când îl vei avea disponibil.