| mihaelabr a întrebat:

stie cineva unde as putea sa citesc integral online poezia Luceafarul de M. E?
multumesc mult

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Lime a răspuns:

Buna Mihaela :D

Uite aici gasesti ceea ce cauti: http://www.mihaieminescu.ro/opera/poezia/luceafarul1_2.htm

Sa vezi si celelalt strofe dai clik pe sageata de jos, dreapta din fereastra link-ului pe care ti l-am aratat. Sper ca ti-am fost de ajutor.

:*:*pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google luceafarul M. E. si ti-o da intecral.sau scrii poezii M. E. si acolo o sa gasesti si lucafarul.