| Mihai1765 a întrebat:

Buna TPU, stie cineva unde pot gasi subiectele ce s-au dat la admitere la UMF Timisoara in anii anteriori, am cautat dar nu gasesc nimic?

Răspuns Câştigător
| Laura162 a răspuns:

S-a dat si se da examen de tip grila. Iti pica doar din cartea cu grile din anul in care dai, exact cum sunt acolo, desi nu mi se pare ca au schimbat prea mult grilele fata de alti ani. Cartea de anul acesta, in original, s-ar putea sa o gasesti in cladirea de Medicina I (langa Prefectura), la parter. Nu stiu usa exacta, dar te indruma portarul. Cele din anii trecuti nu cred ca le mai gasesti la facultate. In schimb, le gasesti pe toate la xerox, "la garaje". Poti sa iei legatura cu Adrian Petros pe Facebook (e proprietarul). Pe strada Nicu Filipescu, e o intrare intre blocuri, aprox vis-a-vis de Celentano, intre o cladire si gard viu, care da intr-un garaj (vezi de ce ii zicem "la garaje" laughing) Mai e un xerox si pe strada principala, unde se bifurca Filipescu (mai la vedere), dar de obicei e mai aglomerat si mai scump.