| Intergalacticdonut a întrebat:

Buna, TPU!
Stiti cumva de unde as putea face rost de culegerile (mate + fizica) de admitere pentru politehnica, eu nefiind din Bucureşti?
Primul site (din rezultatele de pe internet) le arata la un pret de 100 lei impreuna, insa are la copyright anul 2023 si lipsesc si unele date (cum ar fi la sectiunea 'Despre noi') si deci nu stiu daca e de incredere. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cel mai sigur si mai simplu le cumperi direct de la Poli in Bucuresti (odata si odata tot vei avea drum prin Bucuresti presupun). Si daca nu te-ai inscris in grupul de pe Facebook "admitere universitatea politehnica Bucuresti" ai facut o mare greseala, acolo gasesti absolut toate informatiile posibile despre admitere, chiar si carti de cumparat, pdf, probleme rezolvate etc. Deci cauta pe Facebook grupul asta si inscrie-te.