| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.stiti site-uri de unde as putea downloada carti gratis?
in afara de http://cartielectronice.blogspot.com/......rmat.html, pe mine ma intereseaza in mod special cele de Dostoievski, Agatha Christie, Lev Tolstoi.

multumesc.

ps:dau funda, ca daca nu mentionez nu raspunde nimeni.

Răspuns Câştigător
| preotul1984 a răspuns:

Http://www.scribd.com ideea sitului este dai pentru a primi(iti faci cont si in momentul in care pui ceva pe site ai 24 de ore de download gratuit, poti pune orice format txt pdf etc ori cat de mic)