| EverydayImShufflin a întrebat:

BUNA TPU!
Sunt clasa 11c(socio-uman) si as dori sa intreb daca e ok sa merg mai departe la facultatea de arhitectura si urbanism ( tin sa mentionez ca nu prea le am cu matematica insa desenul imi place foarte mult!
As vrea sa intreb din ce se da examenul de admitere, si la ce ore ar trebui sa merg pentru a ma pregatii.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| crissag a răspuns:

Buna.
Examenul consta in proba de desen, atat tehnic cat si liber.
Daca esti interesata putem vorbi mai multe aici www.facebook.com/MeditatiiArhitectura.CG.
Mult succes.
Cristina

| Skywalker16 a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere daca asta iti place asta ar trebui sa faci si referitor la admitere poti sa gasesti detalii pe site-ul universitatii respective.