| Mircok a întrebat:

Sunt student anul I.
Este grea lucrarea de Licență? Știu ca mai am pana atunci dar cunosc cam 4 persoane care au urmat programele de Licență și nu au mai dat lucrarea, mi se pare aiurea sa nu o faci.

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Dacă ai toate examenele luate de cele mai multe ori licență este doar o formalitate.
E ca un referat mai stufos în care trebuie să respecți niște parametri și îți ia ceva timp, ce care nu dau licența nu și-au alocat timp pentru ea.
La ce specializare ești?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E putin de lucru dar in definitiv e o labareala cum se zice pe la noi. In functie de facultate trebuie sa faci o lucrare care respecta metodologia chiar daca e irelevanta din orice alt punct de vedere. Nu e nu stiu ce travaliu intelectual dar o sa pape ceva timp.

| Andreeush a răspuns:

La ce specializare ești?