| AlexandruV993 a întrebat:

Sunt un elev de clasa a 11-a si m-am gandit sa dau la facultatea de arte ( la pictura ). Am descoperit cu ceva timp in urma pasiunea pentru pictura si simt ca pot sa reusesc daca ma stradui. Am intrat pe siteuri ale catorva facultati si m-am interesat in ultima vreme. Ce vreau sa stiu e ce trebuie sa fac in asa fel incat sa fiu admis? Stiu ca iti trebuie niste lucrari ca sa le prezinti, dar nu sunt foarte sigur.

As prefera un raspuns de la persoanele care au terminat deja facultatea de arte ( de preferat tot in domeniul picturii ) si care m-ar putea ajuta cu niste indrumari sau informatii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sarrya a răspuns:

Buna, daca nu iti va raspunde nimeni pe aici, cel mai bine este sa intrii pe grupul lor de pe Facebook si sa ii intrebi. Acolo macar stii siguri ca sunt studenti ai acelei facultati sau oameni care au terminat. happy

| AlexandruV993 explică (pentru Sarrya):

Multumeac de sfat, voi tine cont! happy

1 răspuns: