| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Trebuie să predau partea teoretică a lucrării de licența luna viitoare, dar am scris doar câteva rânduri la aceasta.
Credeți că am timp să o termin într-o lună? (Fară studiul de caz).
Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde sa stim noi?

| sierra1 a răspuns:

Ești harnic - termini, ești "putoare" - ratezi. Așadar, cum e?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De unde să știm noi ce subiect ai, de implică el?

| Catrice a răspuns:

1000 lei și te rezolvwinking

| Frank51 a răspuns:

Cred că o poți termina într-o săptămână.

| johnnny123 a răspuns:

Nu stim cine esti, nu stim cat de bun student esti, nu stim la ce facultate esti, nu stim la ce profil esti, nu stim despre ce este lucrarea de licenta, nu stim cat efort esti dispus sa depui.

Cum am putea estima daca ai sau nu timp?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si ce faci cu estimarile noastre?
Lasa timpul sa treaca si vei vedea cu o zi inainte daca ti s-au rezolvat problemele ca prin magie.

| mastadont a răspuns:

Teoretic e posibil, eu am terminat-o pe a mea în 3 săptămâni, eram tot ca și tine, presat de timp. E adevărat însă că dormeam doar 3 ore pe noapte și în rest studiu și iar studiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in fiecare zi cateva pagini si pune la punct cuprinsul, bibliografia si referintele bibliografice.
Parerea mea e ca poti sa termini.

| iulian498456 a răspuns:

Ireal ce intrebari se pot pune aici.