| Mihai1765 a întrebat:

Buna TPU, unde e mai ok la medicina in Bv sau Sb? Sunt din Fagaras si distanta intre cele 2 orase e cam egala. Stiu ca sunt si centrele mari foarte bune dar sincer sa fiu situatia materiala nu ma ajuta sa merg intr-un oras mare, iar la Tg Mures admiterea e diferita fata de restul tarii asa ca daca ati putea sa ma ajutati cu niste argumente intre cele doua facultati.

3 răspunsuri:
| Iuli122122 a răspuns:

Depinde de multi factori. Unde cunosti mai bine, care e mai okay. Totusi grea alegere happy

| Mihai1765 explică:

Distanta nu e egala dar timpul pe care il faci e cam egal

| CroitorașulCelViteaz777 a răspuns:

Îți plac mai mult oltenii sau moldovenii?