| NICKSOOO a întrebat:

Vi s-a intamplat pe facebook sa nu va apara poza de profil; nu numai sa nu apara poza si nici locul unde ar trebui atasata poza; de asemenea sa va apara albe anumite poze din album; iar cand dati click pe le sa le puteti vedea; nedand click sa nu va apara decat poza alba; desi pritenii vostri sa vada pozele normal cat si profilul vostru?! Daca vi s-a intamplat si stiti care este cauza si cum se poate repara acest lucru; nu ezitati sa-mi lasati mesaj; va voi da funda! Si inca ceva...nu este nici de la net; nici de la site; daca intru pe acelasi calculator pe alta adresa de facebook imi apar normal albumele cat si profilul!

Răspuns Câştigător
| TheQuestioner a răspuns:

Eu azi am patit pentru prima oara NU VAD NICIO POZA de la vreun avatar dar daca dau pe photos le vad pe toate din album si pozele in sine, dar nu vad niciun avatar, nu stiu ce sa zic, e enervant ca ma chinui sa imi dau seama de numele persoanei de la prieteni ca apare de 2 ori, pozele de pe wall le vad, doar avatarurile nu... Ieri nu pateam asta. Scuza ca nu te-am putut ajuta cu ceva, chiar nu stiu ce sa zic.