| Erin28 a întrebat:

Buna TPU!
Voi in cat timp rezolvati subiectele 1 si doi de bac la limba romana? Mie imi ia cam doua ore, insa acum am aflat ca vineri voi avea test la romana, in 30 de minute, primele subiecte de bac la romana, dupa cum a spus profa:" este foarte simplu, nu e nimic greu".
Nu cred ca pot rezolva in doar 30 de minute. Voi ce parere aveti? Ati avut astfel de experiente?

1 răspuns:
| Endita4689 a răspuns:

Important este să te concentrezi și să scrii direct pe foaia de examen, nu pe ciorna.