| Iftode_Costina_1990 a întrebat:

Vreau niste poezii foarte frumoase (dar nu scurte si nici prea lungi ) de Tudor Arghezi

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cristina drăguță, la tine e inventar la internet?

Măcar spune-i merci lu valcu pentru osteneală că "te rog - vă rog" - din părți

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru sierra1):

Of of of...cititul asta al tau.In primul rand ma cheama Costina nu Cristina
in al doilea rand ce mananca pe tine in fund? am pus o intrebare la care voiam un raspuns ( nu ca al tau ) a merci ca m-ai facut draguta

| sierra1 a răspuns:

Dacă tot zici că "in al doilea rand ce mananca pe tine in fund" în loc să te invit să mă scarpini cu ceva moale, reiau: la tine e inventar la internet?

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sierra1):

Lasa ca mi-a facut placere sa o ajut happy

| sierra1 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

O fâțâită din piatra neamț, urâțică da' ce să-i faci, nervoasă tare la limbaj

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru sierra1):

Se mai intampla happy

| sierra1 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

No problem.

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru sierra1):

Eu nu te-am facut uratica sau fataita. Ma cunosti? M-ai vazut in realitate? Nu trebuie sa imi spui cum sunt ca stiu si eu! Decat sa pierzi timpul jignindu-ma ai putea sa faci ceva mai bun! Am pus o intrebare. Nu iti fa griji ca am cautat si eu poezii dar nu gasit una care sa imi placa. Am crezut ca stiti voi niste poezii mai frumoase, dar cand vezi ce raspunsuri ti se dau...

| sierra1 a răspuns (pentru Iftode_Costina_1990):

Te-ai trezit purceluș? Mai bine ți-ai schimba poza ai de profil că parcă ai RÂT. Apropo, tu ești aia dintr-a 7 a din Patra Neamț?

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru sierra1):

Eu nu am zis nimic de tine...nu iti permiti sa imi spui sa imi schimb poza de profil sau ca is o fataita!

| sierra1 a răspuns (pentru Iftode_Costina_1990):

"In al doilea rand ce mananca pe tine in fund?"
deci cum spuneai?

Dar nu te superi că repet: cu râtul ăla în loc de nas nu arăți nicicum, fă-ți un bine și schimbă-l

| Emmanu3l a răspuns:

Cauta pe net, de aceea a fost inventat, leneso. lasa machiajele si telenovelele si cauta-ti singura raspunruile la tema de casa daca ma.ta si tactu nu stiu sa te ajute big grin

| Iftode_Costina_1990 explică (pentru Emmanu3l):

Frumos raspuns! "mama ta" "tactu", mna...7 ani de acasa. Bine ca stii tu pentru ce a fost inventat internetul. Daca nu ma cunosti de ce ma faci lenesa? sau sa las machiajele si telefoanele.Eu nu ti-am zis asa ceva si nu imi permit sa ii zic asa ceva unui necunoscut! Dar daca in 2018 nesimtirea trece peste orice masura ...nu am ce sa zic