| Vreausapot a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa ma transfer la alt liceu in iarna si nu stiu cand sa o trimit pe mama la scoala.
Chestia este ca vreau sa ma transfer cat mai rapid.
Semestrul se incheie de 20 decembrie deci credeti ca daca se duce pe 21 sau 22 o sa poata sa-mi depuna cererea? Daca nu, cand ar fi timpul ideal pentru a prinde un loc in clasa in care vreau?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

21 și 22 pică in weekend, fă-o mai devreme

| Vreausapot explică (pentru sierra1):

Pot sa o fac in ultima saptamana?

| sierra1 a răspuns (pentru Vreausapot):

Cred că atunci e cel mai bine

| FruttiFresh300 a răspuns:

Interesează-te dacă mai sunt locuri în clasa în care vrei. Toate informațiile de care ai nevoie le afli de la secretariat și cererea o depui devreme, nu în ultima săptămână de școală.