| Andreea0103 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cu cat se intra la liceul Nicolae Iorga jud. Prahova, valenii de munte la filologie si stiinte sociale anul asta...Va multumesc! Dau fundita:*. eu sunt noua pe aici big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/school/show/id/32008
la filo media e de 8.70 iar la stiinte e de 7.66( ultima medie de intrare)

| Andreea0103 explică:

Multumesc.dar sunt tot de anul trecut. ultima medie cu care s-a intrat in 2010 sad. mersi oricum.o sa aflu unde am intrat marti deci n-o sa imi mai trebuiasca :*

| Andreea0103 explică:

Am intrat la colegiul national "Nicolae Iorga" :X:X:X.la filologie:X
yeeeee:X:X