| meandme111 a întrebat:

Trebuie sa scriu o scrisoare pentru profesoara de engleza dar nu stiu ce sa-i scriu. Ma ajutati va rog cu cateva idei?
FUNDA

2 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Spune-i că îi mulțumești frumos pentru că te-a ajutat să înveți tot ce știi până acum în materia respectiva, că fără ea nu ai fi putut, că o respecți foarte mult și o admiri.
Aminteste-i câteva dintre întâmplările petrecute împreună, cere-i scuze daca ai necajit-o cumva. laughing

Ai putea pune o poza cu voi, dacă ai.

Ureaza-i toate cele bune, și. sfârșit

| susjosmicmare a răspuns:

Mai întâi scrie-i ce vrea sa audă va este o profa minunata. Ca îi doresti numai fericire iubire. Multumestei fiidca are bunatate si ca este una din profele tale preferate