| Stitch92 a întrebat:

Trebuie sa urmez un liceu anume pentru a devenii Criminalist? Care este procedeul (ce trebuie sa fac) pentru a devenii un Criminalist?

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Sa te uiti cu atentie la fiecare episod din Death Note, cel putin de 3 oriwinking

| darkzor a răspuns (pentru Hirako):

Haha +1 big grin Vezi ca sunt si filmebatting eyelashes

| pufarina95 a răspuns:

Nu nu trebuie nici un liceu. dar ai de parcurs niste etape
1)imbracate bizar si iresponsabil
2)lasa-ti parul lung
3)vorbeste urat
4)bate pe ori cine te supara cu ceva sau iti taie calea
si
5)incepe sa omori oameni in bataie apoi cu pistol cutit etc.

| Wehrmacht a răspuns (pentru pufarina95):

Si eu am citit prima data acelasi lucru.Dar a scris criminalist nu criminal.
Criminalistul e acela care se ocupa de crime (in politie, sa nu intelegi iar aiurea).

Si daca ai par lug si te imbraci bizar nu esti criminal.