| maddamadu a întrebat:

Trec acum in clasa a8a. Si sunt foarte nehotarata la ce liceu sa ma duc. Stiu ca mai este ceva timp dar vreau sa fiu pregatita.In acest moment as inclina catre Liceul Unirea Focsani la profil uman mai exact Stiinte sociale.
Daca imi puteti spune pe ce se bazeaza, daca este greu.Stiu si eu cate ceva despre profilul acesta dar vreau sa aflu mai multe.
Multumesc

3 răspunsuri:
| ganksterul1123 a răspuns:

Pai eu iti sugerez sa ramai la acelasi liceu unde esti ca poti sa ramai cu toti prietenii care ti i-ai facut

| unknownn a răspuns (pentru ganksterul1123):

Si daca ea nu e la un liceu? Ci e la o scoala care are doar 1-8 sau 5-8? Daca are niste colegi ratati de care vrea sa scape?

| maddamadu explică (pentru unknownn):

Pfff foarte bine spus..si da abia astept sa scapi de colegii mei retardati..si da sunt la o scoala cu clasele 1-8