| Tinna22 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... am de creat pentru la scoala un logo original prin care sa sarbatoresc aniversarea a 70 de ani de prietenie romano-chineza si parteneriatul de prietenie si cooperare dintre aceste 2 tari. Cateva idei imi puteti oferi? Cum ar trebui sa arate, ce sa pun in el? Cel mai bun raspuns primeste

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Un taran roman care imbratiseaza o chinezoaica.
In fundal un caine la rotisor si ceva marfuri contrafacute.

| gogu220 a răspuns:

Pe fundal un 70 stilizat cu 7 făcut din spice de grâu iar 0 moneda lor veche cu un pătrat gol în mijloc. În planul doi sunt doi tineri îmbrăcati în haine treadiţionale iar în prim plan pe o masă o strachină cu sarmale şi mămăligă şi un bol de orex cu 2 beţişoare.
Dacă e prea încărcat poţi scoate personajele.

| debarasator63 a răspuns:

Un grup de dansatori, in haine populare, pe marele zid.