| antonika25 a întrebat:

Buna tuturor. Anul asta nu merg la mare si m-am gandit sa merg la piscina. Voi ce imi recomandati? Vreau ceva mai ieftin si nu foarte departe de Brasov. Eu am fost la Laguna Albastra Fagaras si a fost fain. M-am uitat pe net la poze la de Smile Aqua Park si arata bine...voi ce imi recomandati? Va rog sa imi ziceti ce ati alege dintre Laguna sau Aqua Park si daca imi recomandati altceva sa imi spuneti. Va rog!

Răspuns Câştigător
| GodLight a răspuns:

Buna! Ar fi mai bine daca ai merge la Aqua Park e foarte fain acolo, o sa te distrezi mult.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Aqua Parc -iti recomanda cu caldura; e curat, civilizat, raport calitate/pret bun.