| misterioaѕa a întrebat:

Bună tuturor!
Ce părere aveţi despre şcoală? Cum este percepută de tinerii din ziua de astăzi? Credeţi că copii nu mai au respect faţă de cadrele didactice? Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ales un subiect in care daca pui 100 de intrebari "De ce?" nu o sa ajungi la un raspuns.
Scoala romaneasca merge in jos. De ce?
Pentru ca prestatiile elevilor scad. De ce?
Pentru ca profesorii nu mai prezinta acelasi interes. De ce?
Pentru ca sunt platiti infim pentru munca depusa. De ce?
Pentru ca elevii au un comportament deplorabil. De ce?
Pentru ca nu stiu mai bine de atat...

...etc. Anunta-ma cand ajungi la sfarsit.

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Sincer uras ca invat.Dar imi place la scoala pentru ca acolo ma simt mai bine ca acasa.Am multi prieteni si ma joc cu ei. Apoi deranjez ora cand radlaughing

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce argumente vrei? nu observi viata reala?

| Rammy24 a răspuns:

Da scoala ar trebui sa fie o institutie serioasa dar din pacate in zilele de astazi nu mai este. Majoritatea elevilori nu mai invata asa cum ar trebui.