| lora3u a întrebat:

Buna tuturor. Desi nu e o intrebare potrivita pentru perioada asta ( cand toata lumea se gandeste doar la vacanta ). Totusi pe mine ma macina un gand. Am intrat in clasa a 12-a. Sunt la profilul stiinte ale naturii, si dupa ce termin liceul ( curand, mai am an) mi-as dori sa intru la Facultatea de Medicina si Farmacie " Gr. T. Popa" Iasi, la medicina dentara mai exact. Totusi, am auzit mai multe lucururi urate decat frumoase, de la cei care invata acolo si nu numai. Intr-adevar, mi se pare ca aici au cele mai mari taxe, la tot. Dar totusi, eu imi doresc foarte mult sa urmez medicina dentara, si nu stiu daca exista facultatea asta si cadrul altei facultati sadsad. Voi ce ziceti? merita sa incerc sa intru la UMF, sau exista si in alta parte facultatea de medicina dentara. Sunt din Iasi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MelissaGreenEyes a răspuns:

Iti urez succes oriunde ai merge
si eu sunt tot la acel profil(dar sunt boboaca) si tot medicina vreau sa urmez. Vreau sa te intreb daca e greu la stiintele naturii
Mult succes in viitor
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista la bucuresti, craiova, timisoara si din cate stiu si la targu mures

| lora3u explică:

MelissaGreenEyes : nu e foarte greu la stiinte ale naturii, e frumos si interesant. Cred ca medicina e cea mai frumoasa si complexa stiinta. Merci. Succes si tie