| ANDA135 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva niste cartii de Agatha Christie. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Helena0501 a răspuns:

Agatha Christie este unul din scriitorii mei preferati. Eu ti-as recomanda,, Zece negrii mititei"(e preferata mea), dar si,, 13 la cina(sau Lordul Edgwar moare". Dar toate cartile scrise de Agatha Christie sunt interesante si te tin atent la firul actiunii, iar acum se gasesc mai in toate librariile. Spor la citit si sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In general toate cartile scrise de Agatha Christie sunt cam la fel de bune. Gasesti toate titlurile pe ro.wikipedia.org, cautand cu Agatha Christie.

| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut mult "Crima fara de cadavru"

| Helena0501 a răspuns:

Multumesc pentru fundita! happy