| Nimeni91 a întrebat:

Buna tuturor! La voi cum au fost aceste zile de scoala?
Pentru mine, asta a fost prima saptamana de scoala din anul scolar 2020-2021.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Prima saptamana de scoala din semestrul 2 a fost pentru toti elevii, nu numai pentru tinewinking

| Nimeni91 explică (pentru LPCTSTR):

Nu din semestrul doi, ci din anul scolar 2020-2021. Liceul meu a fost online de anul trecut, din martie, pana acum, pe 8 februarie. Deci, da. Nu am mai fost la scoala de un an. La asta ma refeream. Intelegi? Nu am mai fost la scoala din martie, anul trecut.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Nimeni91):

Fizic.
Oricum, nu e mare diferenta.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

A fost interesant. Clar ca nu s-a pastrat distanta, s-au facut schimburi de obiecte / mancare etc, insa mie cel putin imi place mai mult la scoala, e mai frumos, iar materia pare mai usor si mai placut de invatat.

| Nimeni91 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Stiu, pare mai usor de invatat. Insa as zice ca cel elevii din clasele mai mari ar trebui sa fie constienti, nu? Adica, in clasa mea, a 11 a, am colgi care au si 19 ani, beau unii duoa altii si impart mancare.