| Riciu_Maria_A._1996 a întrebat:

Buna tuturor.Sunt pe filologie si vreau sa ma transfer pe bio-chimie. Vorbesc de transferul din perioada vacantei dintre clasele a IX-a si a X-a. Care sunt materiile care se dau la diferente?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Info si la materiile care sunt optionale de la bio-chimie, dar pe care tu nu le faci

| Riciu_Maria_A._1996 explică (pentru Alexandra_Neagu_1996):

Multumesc. Dar daca eu am facut o singura ora de biologie, iar clasa de bio -chimie doua, iar ei au ales bio ca optional.O sa dau si la asta?

4 răspunsuri:
| Adinnaaaa a răspuns:

Pai la filologie sunt limbile straine, la bio-chimie sunt biologia, chimia, fizica, etc. Este o diferenta foarte mare intre cele doua profile. happy

| Riciu_Maria_A._1996 explică (pentru Adinnaaaa):

Scuze,dar cred ca nu ai inteles, eu am intrebat la care materii se dau diferentele.Le sti? Vreau sa stiu la ce sa invat pentru testarile pe care le dau.De exemplu diriga mi-a zis ca la mate, info, fizica, chimie si bio, iar la secretariat nu stia sigur dar mi-a zis doar de info.