| Syrenutxa a întrebat:

Buna tuturor. Sunt studenta in anul I la Informatica Economica si ni s-a spus ca trebuie sa facem un proiect. Inca nu am aflat daca il facem singuri sau in grup, dar vreau sa stiu cum trebuie sa il fac pentru ca n-am facut niciodata din viata mea un proiect despre ceva anume. Este vorba de etica in afaceri si nu stiu cum ar trebui sa incep? Cum ar trebui sa arate proiectul? Doar cu texte? Se poate cu niste zicale? Si putina publicitate? Nu stiu daca trebuie sa l avem pe foaie sau pe pc. Cei care au avut experienta la facultate, cum erau facute proiecte de genu asta? FUNDA happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Si ce te-ai gandit tu: decat sa ceri informatiile necesare indrumatorului de proiect, mai bine intrebi gura lumii, pe marginea santului! De obicei proiectul este individual si se face in timpul anului scolar, nu in vacanta. Sa inteleg ca tu, acum in vacanta, mergi la facultate?