| Anonime a întrebat:

Unde gasesc si eu FISA DE LECTURA la "Baltagul"? Va rog, ajutati-ma am cautat pe toate site-urile de referate dar nu am gasit! Si nu imi dati raspunsuri sau altele de acest gen ca sunt inutile...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ba se gaseste pe net
http://www.preferate.ro/......-6847.html
din cate stiu eu fisa de lectura este cam acelasi lucru cu comentariul numai ca iti exprimi si tu parerea despre opera si aranjezi altfel in pagina(eu asa am facut)

3 răspunsuri:
| RoXiiiii_7313 a răspuns:

Ai putea sa o faci chiar tu.nu e asa de greu, copiezi rezum de undeva de pe net, scrii si tu personaje blah blah, sau cauti pe net cumse faace o fisa de lectura,.
macar incearca

| TudorVladimir a răspuns:

Lenesule, semanam happy

| andreypop900 a răspuns:

Ro.scribd.com/doc/178425656/Baltagul-Fisa-de-Lectura aici sigur gsesti dar e de dimensiuni mari!