| IrinaIvashkov a întrebat:

Buna va rog dau funda!
Am nevoie de o idee in care sa incep descrierea portretului meu fizic adica sa imi dati o introducere sucurta o fraza ca sa pot continua descrierea

Funda si VOT!

6 răspunsuri:
| IrinaIvashkov explică:

@Rebeca_4059 e poza mea

| Anq209 a răspuns:

Buna,Pai...Sa incepem
Eu...o persoana,o simpla persoana, inalta(sau scunda), de (...ani),cu parul(ce culoare este parul),ochi(verzi, albastri, nu stiu). Sunt o simpla persoana in acelasi timp asemanatoare dar si foarte diferita de alte persoane.big grin. fundita?

| Supps a răspuns:

"Deci arat bestial..." laughing
Numai asta imi vine in minte cand ma uit la poza :*:*

| Anq209 a răspuns (pentru Supps):

Pai...nu ai de unde sa stii daca este poza sa adevarata.Multi au poze false(nu'i jignire)

| Oni21 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incepi cu inaltimea,greutatea si dupa sa te duci la fata.
Am tenul -, ochii cu forma - si de culoare -, nasul - si parul -(tunsoarea) si -(culoarea) si asa mai departe