| byapiki a întrebat:

voi credeti in povestea lui Bloody Merry?

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Nu Bia, dupa cum ai spus si tu, este doar o poveste nimic mai mult. ai vazut gen Harap-Alb sa distreze copii si eventual sa dea impresia de putina magie intr-o lume realista...dar nu. Sunt multe basme/povesti care dateaza din batrani strabuni si fac parte din traditii dar nimic mai mult. In momentul actual nu exista nici o certitudine, confirmare in legatura cu povestea... in concluzie ramane o poveste cu rolul de a produce teama devil.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu. E doar o legendă.

| QUM a răspuns:

Normal ca nulaughing

| bloodyhell a răspuns:

Drept sa-ti spun da am crezut si am facut ''ritualul'' ei da proasta aia n-a venit sa ma bantuie si l-am facut acum vreo 2 ani laughing ma rog nu exista asa ceva

| didea a răspuns:

Nurolling on the floor e doar o porcarie!