| Fumiko a întrebat:

Bună, voi cum ati învățat pentru Bac pe program ați avut?
Mulțumesc...

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu faceam o zi romana o zi mate, iar in weekend aveam meditatii la mate. Pentru disciplina la alegere am invatat cu cateva saptamani inainte ca la mine a coincis cu materia de admitere la facultate. Mi s-a parut folositor sa lucrez variantele alea de pe edu

| DeathIncarnate a răspuns:

Cu 3-4 luni inainte de Bac, pune mana si rezolva subiectele de pe Edu.

| ibaal a răspuns:

Pentru bac nu inveti, repeti ce ai invatat pe parcursul anilor laughing
acum insa sunt tot felul de carti, culegeri sintetizate si te mai ajuta sa ingrasi porcu'-n ajunbig grin depinde de fiecare cat de repede poate asimila informatia!

| Fumiko explică:

Ce program *