| brokxy a întrebat:

Vreau sa dau bacul la psihologie. Ca nu imi place geografia si etc Stiti cumva de unde as putea invata? Am facut psihologie in clasa a 9-a dar nu am prea scris. Va rog dau funda. De unde sa imi invat?

6 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca ai fi din Bucuresti ti-as putea recomanda o prfesoara exceptionala

| Sara1248 a răspuns:

De ce nu alegi logica? E foarte usoara... Eu am citit de 2 ori teoria dintr-o culegere (aproximativ 30 de pagini), nu stiu daca am lucrat mai mult de 15 de teste si am luat 9.3 in bac. Consider ca e o nota imensa la cat efort am depus. laughing

| Alexuţ02 a răspuns:

Simplu, vorbeşti cu o profesoară de psihologie din liceul tău, îi ceri să-ţi recomande o prietenă sau vreo cunoştinţă care se ocupă de meditaţii la aşa ceva, dacă nu, îţi poate recomanda o carte.

Mult noroc.

| asperger3 a răspuns:

In calsa a ix-a ai facut logica iar in a x-a psihologie.

| Yurisa a răspuns:

Ia cartea de a 10-a si spor la invatat laughing

| Karol1877 a răspuns:

Psihologia e destul de grea, trebuie aprofundata si exersata ( nu e ca istoria sa tocesti ). Cumpara un manual de a X-a si daca nu faci fata, mediteaza-te!