| Nekochyuu a întrebat:

vreau sa intru la Carmen Sylva la arhitectura. Macar printre ultimii sa pot intra. Acestia fac pregatiri dar eu nu pot ajunge la acestea. Asa ca as vrea niste sfaturi legate de pozitionarea luminilor, a umbrelor, a proportiilor, etc etc.

2 răspunsuri:
| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

O sa ma dau pe mine ca exemplu pentru a intelege mai bine:
Speriat, extrem de motivat, motivatie inpinsa de fulstrare. Aceste elemente mi-am dat overclock la neuroni in mare parte pentru a atinge perfectiune, pentru a da totul. Asa am fost echipat cand am inceput sa fac primele desene pentru a ma antrena inainte de admitere. Am luat o tigaie si am dat tot ce e mai bun din mine.

Restul e istorie rolling on the floor

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

O sa ma dau pe mine ca exemplu pentru a intelege mai bine:
Speriat, extrem de motivat, motivatie inpinsa de fulstrare. Mi-am dat overclock la neuroni in mare parte pentru a atinge perfectiune, pentru a da totul. Asa am fost echipat cand am inceput sa fac primele desene pentru a ma antrena inainte de admitere. Am luat o tigaie si am dat tot ce e mai bun din mine.

Restul e istorie rolling on the floor