Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intru la un liceu dintr-un alt judet! Ce trebuie sa fac? Unde trebuie sa completez fișa cu opțiuni? Va rog sa-mi dați raspunsuri actualizate, din anul acesta! Va rog mult chiar am nevoie sa stiu

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=ministerul+invatamantului
"Address: Strada General H. M. Berthelot 28-30, București 010168
Hours: Open ⋅ Closes 2PM
Phone: 021 405 6300"

sa cauti pe google si sa dai telefon ai incercat?

| CryLulu a răspuns:

Diriginta ta iti va oferi un fel de fisa cu optiuni. happy

| lussa a răspuns:

Nu stiu exact cum e anul asta, cred ca procedurile se vor desfășura online, dar nu sunt sigură. Acum 2 ani, eu am completat fișa la inspectoratul județului in care am intenționat să merg. Te poate ajuta diriginta ta sau poti suna la inspectoratul județului in ca vrei sa mergi. Baftă!