| yss a întrebat:

Buna happy vreau sa invat engleza singura :-s... ce cursuri gratis imi recomandati?

7 răspunsuri:
| elys09 a răspuns:

Eu am urmat un curs la Eurocor, iar acum stiu engleza foarte bine! Funda?

| Snowy a răspuns:

Daca vrei un traducator pe internet incearca www.hallo.ro nea recomandat diriginta

| Λndrei a răspuns (pentru Snowy):

Da,nume: Marius Budule 31 ani etc. Si despre el ceva in genu: Buna, numele meu este Maria...
Ori am interpretat eu gresit ce scrie pe acolo(ceea ce cu greu imi vine a crede) ori s-au tampit aia rau de tot.

| desenefaine a răspuns:

Cursuri gratuite de limba engleza https://www.youtube.com/watch?v=6wjNOPBbnv0 Funda?

| GabyGBY a răspuns:

Google translate