| Ana_Ana_2003 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la liceul Stefan Velovan, din dolj, pe profil învățător-educator. Stie cineva in ce perioada sunt probele si ce acte sunt necesare pentru inscriere probe? Dosarul in ce perioada trebuie dus? Help me.

1 răspuns:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Cel mai bine sa ceri detalii de la biroul liceului respectiv, pentru a avea confirmarea că obții toate informațiile direct de la sursă. Tot ce ramane e sa intri pe site-ul lor, si sa iei numărul de telefon și sa suni. Cu puțin curaj, eu cred ca vei reuși.