| Iuliana_Andreea_1991 a întrebat:

Vreau sa ma transfer in alt liceu, dar pe acelasi profil pe care sunt acum si am nevoie de putin ajutor cu actele. Imi puteti spune pas cu pas ce sa fac, unde si cand sa merg si cu ce acte? Am citit articole pe net deci va rog nu le copiati fiindca nu ma ajuta, as prefera sa imi spuneti din experenta voastra cum ati procedat. Si daca stiti cateva motive solide pe care sa le trec, pentru a avea o probabilitate mai mare ca transferul sa fie aprobat. Multumeeeesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau sa ma transfer in alt liceu, ...Imi puteti spune pas cu pas ce sa fac"

cel mai bine fă o vizită la secretariatul liceului unde vrei să mergi si ai răspunurile corecte, live