| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la filologie in clasa a10a si trebuie sa dau " diferentele " maine la : latina,desen,muzica. Ce imi recomandati sa invat? ceva de baza, va rog. Mentionez ca nu am facut nici una din cele 3 materii in clasa a9a. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu o sa iti dea nimic greu stai linistit si o sa te ajute si profesorii pentru ca nu ai facut si nu ai de unde sa stii

| Jojiza a răspuns (pentru TudyCFR):

Multumesc de incurarajer, sper sa fie asa. Oricum vreau sa ma pregatesc cat de cat si nu stiu cu ce sa incep...

| TudyCFR a răspuns (pentru Jojiza):

Stai linistit ca la diferente ii ca si la corigenta ii cam doare undeva pe profesorii te trec daca vad ca te descurci putin.