| deea011 a întrebat:

Buna ziua!
Am 47 de ani și am făcut clasele a 9 și a 10 complementare. As vrea sa reiau școala, la frecventa redusa. Unde ar trebui să mă interesez? Când ar trebui să mă înscriu? Se dau examene?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

În fiecare an se face un eveniment unde sunt toate liceele pentru persoane ca tine, trebuie mers la inspectorat și înregistrat dosar și apoi mers la eveniment, sunt licee dd seral.grstis sau fara frecvența unde trebuie să plătești

| AlexandruSebastiano a răspuns:

La inspectoratul școlar din localitate sau oraș de unde sunteți și o suni și intrebi de o nouă viața și in August sau luna viitoare te poți înscrie și in Septembrie începi școala succes

| BucataruAnamaria a răspuns:

Te poti înscrie la un liceu privat în toamnă.