| numesiprenume0 a întrebat:

Am de facut un referat la scoala despre Clasificarea curentilor in electroterapie si a procedurilor pentru fiecare curent. Adica am nevoie de o lista cu procedurile care se regasesc pentru fiecare curent(joasa frecventa, media si inalta frecventa). Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe aici nu se fac teme scolare! Citeste regulile aceste pagini: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| Wr3nch a răspuns:

Da, tata Brainly.ro

| AlexElektro1987 a răspuns:

Salut. Cauta pe internet si descarca in format pdf cartea lui Andrei Rădulescu de Electroterapie, acolo gasesti toată electroterapia, inclusiv ce cauti tu.