| AnUtZa_5621 a întrebat:

Am fost admisa la doua facultăți, una de inginerie industriala și una de ingineria mediului. De la care dintre ele o sa îmi fie mai ușor sa îmi găsesc un loc de munca? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La nici una, ca nici o facultate nu vine cu post de munca asigurat. Dupa terminarea facultatii este probelma ta sa iti faci CV-ul, sa te inscrii la concursuri si daca esti norocos, sa prinzi un job.
Alege-ti profilul care iti place sa-l profesezi duap terminarea unei facultati.

| Kjhiok68945 a răspuns:

Ingineria mediului