| Tarinus989 a întrebat:

Am o intrebare, cand începem scoala va trebui să arătăm caietele cu ce am scris in timpul pandemiei?

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Lasand glumele la o parte, exista si unii profesori mai exigenti, acum tu ii cunosti cel mai bine, care s-ar putea sa vrea sa vada ce am scris sau daca am scris de cand cu pandemia si in caz contrar, ne mai putem alege si cu cate un 3 sau 4
Iti repet, depinde de profesor, nu o sa ii intereseze pe toti profesorii daca ai scris tu.

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Tremura chilotii pe tine ca nu ai scris nimic... ey?!? rolling on the floor

| NeganMyLove a răspuns:

Depinde de profesorul pe care îl ai