| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o curiozitate,incerc sa fiu cat mai explicita, sotul meu a renuntat la scoala a facut 6 clase, a 7-a a inceput-o la fara freg. si nu a mai terminat alte vremuri mai grele etc. Întrebarea mea este cum ar putea remedia aceasta problema acum se poate plăti foie matricolă de 8 clase ...trebuie sa meargă la scoala sau cum o părere cum am putea face pentru a avea cel putin 8 clase.Va multumesc pentru timpul acordat, va astept sfaturile sau parere.Dau Funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista un program numit "A doua sansa", prin acesta se pot completa studiile gimnaziale. Sa se intereseze la ISJ din judetul de domiciliu ce scoli organizeaza acest program si se poate inscrie la cea mai apropiata.

1 răspuns:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

"Se poate plati"... pur RRomanesc. Numai pe furat, smecherit, ciordit, trisat...