| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Are cineva cursurile?
EUROCOR - Engleza Pentru Incepatori.Pachetul contine: Lectii 1-16 +PDF, Lectii 17-32 +PDF: Caiete de exercitii IA,IB, IIa, IIB, IIIA, IIIB, IVA, IVB.
EUROCOR - Engleza Pentru Intermediari.Pachetul contine: Lectii 01-32 +PDF: Caiete de exercitii IA,IB, IIa, IIB, IIIA, IIIB, IVA, IVB
Multumesc!

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu sunt la Handmade! Daca te loghezi in contul tau de student, apasă unde scrie campus eurocor si acolo poti gasi grupuri la engleza începători etc.Meriti"a doua sansa"