| cookiealex15 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa aflu de la cei care au dat bacul, cum si-au organizat timpul, cum au invatat, cat timp pe zi. Dau bacul la biologie, romana si mate. Nu stiu cum sa imi organizez timpul si cand sa invat la o materie, ma stresez foarte mult, am bacul la anul, astept orice sfat de la cei care au luat bacul si au avut un program de invatat bun.

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Doua zile matematica(9.25), trei saptamani romana(7.55), o zi geografie(9). Nu cred ca o sa faci ca mine... laughing Organizeaza-l in functie de nivelul si necesitatile tale! happy Daca inveti pe percurs, ai o luna vacanta inainte de bac(luna in care dai si verificarile, deci nu poti lasa totul atunci) si o sa iti fie usor sa te organizezi atunci, dar si usor sa inveti.

| neutrino a răspuns:

Cate doua ore pe zi pentru fiecare materie iti asigura succesul scontat.

| cookiealex15 explică:

E prea mult 2 ore pe zi pentru fiecare. Sunt zile cand am ore pana la 3 + temele la celelalte materii