| PussicatDolls a întrebat:

As vrea sa încerc la doua specializari din cadrul aceleiași facultăți. Trebuie sa depun un dosar pentru fiecare specializare sau depun un singur dosar la sediul facultățîi?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu in cadrul unei facultati se depunde un singur dosar

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de facultate/universitate...

În general, dacă sunt 2 specializări ( acelaşi profil/secţie ) din aceeaşi facultate, se depune un SINGUR dosar!
Vezi mai multe detalii pe pagina oficială a facultăţii, în Regulamentul/Metodologia de admitere...

Toate cele bune!