| Juni666 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu la ce licee, profil sa ma duc. vreau sa mentionez ca nu prea invat destul de bine, cam de nota 7 si as vrea sa am si fete in clasa. am multi prieteni care au 2-3 fete in clasa. toata scoala generala am avut doar 4 fete in clasa si nu as vrea sa se repete aceeasi poveste.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asta e criteriul dupa care iti alegi tu liceul? Fetele din clasa? Du-te la Pedagogic, daca vrei fete in clasa!
Oops! Nu te ajuta media! Am uitat!

| Jolenne a răspuns:

La filologie sunt aproape numai fete... În clasa mea suntem 23 de fete și 5 băieți. Dar eu nu înțeleg un lucru... este important profilul sau numărul de fete?