| Minder a întrebat:

Cine poate sa imi spuna in clasa 8 la examene pentru nota de trecere trebuie sa faci multe exercitti sau nu prea?

Răspuns Câştigător
| shacoAP a răspuns:

Din cate tin eu minte parca trebuie sa faci primul subiect complet corect si primul de la subiectul 2 pentru 5. nu stiu sigur. Dar tu incearca sa scrii ceva la toate subiectele, se puncteaza. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa faci toate exercitiile din examen, ca sa ai sanse sa intrii la un liceu, pentru ca, de nota generala de la examenul de capacitate depinde liceul la care vei fii repartizat.